Każdy mając firmę i prowadząc stronę internetową powinien pamiętać o tym jak ważne jest właściwe pozycjonowanie strony, które pozwala wyeksponować naszą usługę lub ofertę w sieci dla naszych klientów. www.mkgroup.pl dbając o najwyższego poziomu usługi pozwala uzyskać najlepsze efekty jakie może dać pozycjonowanie strony, a każdy z klientów może cieszyć się zadowalającymi rezultatami pracy.

Można zatem śmiało stwierdzić, że inwestycje w pozycjonowanie strony i wszelkie z tym związane działania pozwalają wyostrzyć naszą widoczność a co za tym skutecznie zwiększyć nasze obroty, gdyż zyskujemy wielu klientów i kontrahentów właśnie poprzez naszą widoczność w internecie. Poszukiwanie specjalistów w dziedzinie jaką jest pozycjonowanie nie wymaga wielkiej pracy bowiem zlecenia można zlecać poprzez internet, a specjaliści w firmach pozycjonerskich działają sprawnie i szybko, dzięki czemu rezultaty są niemal natychmiastowe.

Jak widać na poniższej tabeli cenniki usługi uzależnione są od ilości fraz czy też od tego co tak naprawdę chcemy osiągnąć poprzez działanie tego rodzaju firm.

Pozycjonowanie strony – rodzaj

CENA netto/mc

Pozycjonowanie fraz 20-500 zł/fraza
Pozycjonowanie abonamentowe 400 zł
5 fraz 500 zł
10 fraz 600 zł
20 fraz 600 zł
30 fraz 350 zł